Werknemers in Nederland zijn bereid hogere premies te betalen voor een gegarandeerde pensioenuitkering. Willen ook uw werknemers liever een gegarandeerd pensioen dan de zekerheid van een pensioenleeftijd op 65 jaar?OnrealistischBijna twee op de drie werknemers zijn bereid om extra pensioenpremie te betalen om er zeker van te zijn dat het pensioen 70 procent van het laatstverdiende inkomen bedraagt. Het laat maar weer eens zien hoe belangrijk het pensioen is voor uw werknemers.
Opvallend is verder dat werknemers verwachten dat zij een pensioenuitkering krijgen die ligt tussen 67 en 80 procent van het laatstverdiende inkomen. Berekeningen van de AFM laten echter zien dat dit een onrealistische pensioenverwachting is.
De beste invullingVanuit goed werkgeverschap wilt u graag de beste invulling geven aan de pensioenregeling van uw medewerkers. Neem daarom voor een afspraak
contact op met ons kantoor om de pensioenregeling van uw bedrijf eens onder de loep te nemen. Als er verbeteringen mogelijk zijn, hoort u dat direct van ons.
23-12-2010